Obserwatorzy

piątek, 30 grudnia 2016

Weekly Superstar Gift Challenge

Tak więc w tym tygodniu admini podarowali nam czarne skórzane szorty z Fallen Angel. Są ładnie wykonane i ładnie leżą na doll, ale trochę ciężko ich użyć jako szortów xd Możecie ofc. je zakupić w FA za 13/14sd. Myślę, że warto je odebrać jeśli macie status SS oczywiście, natomiast jeśli chodzi o ich zakup ze starplazy to średnia inwestycja według mnie. Zrobicie góra dwie stylizacje z nimi i zginą w szafie.

Nasze stylizacje:
Paweł: Najpierw zastanawiałem się jak wykorzystać szorty byle nie w ich oryginalnej formie i po dobrych 30 minutach zrobiłem bralet/top, coś w ten deseń idk.. Następnie szukałem jakiejś ciekawej marynarki i ofc. wybrałem tą z MSW Store w kolorze pudrowego różu, do której od razu dobrałem kolczyki i torebkę. Dół stylizacji wykończyłem spodniami o podobnej fakturze co dzisiejszy prezent i czarnymi szpilkami ze srebrnymi czubami.

Bartek: Postawiłem na total black look. Spodenki wykorzystałem jako rękawy do bluzki, która jest sukienką. Dodałem do stylizacji plisowaną spódnicę. Spódnicę i bluzkę połączyłem moim ulubionym paskiem. Do tego czarne kozaki, okulary i torebka na czarno-srebrnym łańcuszku. 

Ankieta:
Wynik:

Wyniki poprzedniego Challengu znajdziecie TUTAJ

25 komentarzy:

 1. Nwm, obie takie sobie. U Pawła poprawnie i nudno do bólu, u Bartka każdy element w innym odcieniu czerni, co moim zdaniem woływa bardzo niekorzystnie na całokształt zestawu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie głosuję na Bartka, nie mam zastrzeżeń do jego stylizacji.
  U Pawła podoba mi się tylko połączenie marynarki z torebką. Te białe przebłyski na twarzy nie wyglądają najlepiej. Spodnie są za mało eleganckie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Trochę się zgadzam z pierwszym komentarzem, no i ta torebka u Pawła jakoś dziwnie jest ułożona. Z kolei u Bartka nie podobają mi się te rękawy :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Obie średnio przypadły mi do gustu. Ale chyba jednak wybiore Bartka.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie Bartek.
  Stylizacja Pawła nie jest zła, ale okropnie nudna, ponadto te białe, nawet nie wiem jak to nazwać, niezbyt ciekawie wyglądają. U Bartkaw sumie wszystko mi się podoba, nie mam zastrzeżeń.

  OdpowiedzUsuń
 6. obie są na poziomie i jak zwykle niekonwencjonalne użycie, to własnie lubię w tym dziale - niezwykła kreatywność, inspirujące! chyba ostatecznie postawię na Bartka, choć obie mi się podobają, ta druga jednak wpasowuje sie bardziej w mój styl, jest taka bardziej feszyn ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obie stylizacje są ładne, ale obie są też bardzo poprawne.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie mam co się zastanawiać nad głosem, kiedy odwiedziałam apartament Bartka i zobaczyłam tą stylizację byłam nią zachwycona, tak samo jest teraz.

  OdpowiedzUsuń
 9. W Bartka stylizacji nie podoba mi się, że jest tak wiele odcieni czerni. Natomiast stylizacja Pawła jest poprawna, ale nie ma w niej nic co prprzykuwa wzrok. Plus dla każdego za ciekawe wykorzystanie szortów.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obie są spoko, ale głosuję na pierwszą.

  OdpowiedzUsuń
 11. Po dłuższym namyśle zagłosowałam na Bartka, ale obie stylizacje są dobre.

  OdpowiedzUsuń
 12. bardzo przemyślane stylizacje :) obie są ładne i trafiają w mój gust. Zaskakujące wykorzystanie spodenek w obu przypadkach :) mój głos ostatecznie oddaje na Bartka
  Emli_

  OdpowiedzUsuń
 13. Obie niczego sobie, aczkolwiek druga mnie urzekła.

  OdpowiedzUsuń
 14. Oba pomysły na wykorzystanie tych spodenek są ciekawe, ale ostatecznie głosuję na stylkę Bartka ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obie stylizacje są dobrze wykonane. Jednak mój głos oddaje na Bartka.
  olunia400

  OdpowiedzUsuń
 16. Bartek wykonal swietna stylizacje !

  OdpowiedzUsuń
 17. Zdecydowanie bardziej przekonuje mnie pierwsza stylizacja.
  to-ja-to-ja

  OdpowiedzUsuń
 18. Bardzo ciekawe użycie szortów, szczególnie w drugiej stylizacji. Na początki zastanawiałam się gdzie w ogóle tam one są. Świetne stylizacje w obu przypadkach, ale oddałam głos na drugą.

  OdpowiedzUsuń
 19. obie mi się podobają, ale jednak Bartek

  OdpowiedzUsuń